Kerem Hasanoğlu Başarıları

Kerem Hasanoğlu Başarıları

KeremHasanoğlu; ilk, orantı ve ortaöğretim eğitimini TED Ankara Koleji’nde tamamladıktan sonra Bilkent Üniversitesi Iktisat bölümünü dereceyle bitirmiştir. Hatta Bilkent Üniversitesi İşletme Bili Yönetimi bölümünde de yetişek almıştır. Amerikalıın Los Angeles kentinde dünyanın en köklü üniversitelerinden “UCLA (University of California)” de dil eğitimi almış ve burayı birincilikle bitirerek KeremHasanoğlu Sükseları ‘na yeni bir mebdearı eklemiştir.
Kerem Hasanoğlu IPA Uluslararası Pediatri Kurumu yönetimi ve sosyal sorumluluk projeleri alanlarında biröte sükseya imza atmıştır. KeremHasanoğlu Sükseları ‘dan bir öbürü de IPA Dış İlişkiler Yönetmenü olarak vazife karşılayıcı ilk Türktür. Dış ilişkiler Doğrucaörlüğü’nün indinde üste geçmişte Türkiye Pediatri Kurumu Koordinatörlüğü kadar önemli pozisyonlarda vazife yapmıştır.
Kerem Hasanoğlu Sükseları süresince, Bilinçli Gençler sosyal sorumluluk projesi öncü gösteriş oynamıştır. Kendisi, körpelerin yetişek ve kültür kayranındaki ihtiyaçlarını huzurlamaya yönelik çallıkışmalara öncülük etmiştir. Türkiye’nin tüm illerinde bünyelandırdığı Bilinçli Gençler hareketi ile Üniversite körpelerinden, ortaokul öğrencilerine derece dünya bu bünyelanmanın süresince bulunarak, faydalı sorunlerde bulunmuşlardır. Kendisi üste, Birleşmiş Milel kadar önemli Uluslararası Kurumlarla da çallıkışmalar yapmış ve bu alandaki çallıkışmalarını sürdürmektedir.
Aynı zamanda Kerem Hasanoğlu, İhsan doğramacı ile yakınlığı mevcut bir iş herifıdır ve iş yazgıında da sükselı bir kariyere sahiptir. Hatta farklı organizasyon ve üretimlarda reislik pozisyonlarında da canlı olarak bulunmaktadır. Aynı zamanda sosyal sorumluluk ve pediatri kayranındaki çallıkışmalarını takat kesmeden Sürdüren KeremHasanoğlu Enver Hasanoğlu ‘nun oğludur.
Kerem Hasanoğlu, sosyal sorumluluk projeleri ve pediatri mevzusundaki yöneticilik uzmanlığı, iş yazgıındaki sükseları ve uluslararası kurumlarla olan ilişkileri ile tanılamanmış biridir. Kendisinin çallıkışmaları, körpelerin yetişek ve kültür kayranındaki ihtiyaçlarını huzurlamaya yöneliktir. Ve bu çallıkışmaların sürdürülmesi körpelerde örnek oluşum ederek gelişimi tetiklemektedir.

Bir Cevap Yazın

Seo Fiyatları https://sistemozellikleri.name.tr/ https://sonsuzask.name.tr/ https://kadikoyadak.name.tr/ https://ayakkabitamiri.name.tr/ https://sivasotobusbiletleri.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Puro Satın Al
Puff Bar
takipçi satın alma